2023 'te Zam YOK       Halınız 4 Günde Teslim      İletişim: 0312 360 87 78
0532 609 19 84

HALI YIKAMA

Ankara Halı Yıkama

Halı yıkama günümüzde en yaygın iş imkânlarından birisidir. Halı yıkamak için çok vakit ayırmak gerekmektedir. Günümüz çalışan kadınların vakit ayırması çok zor olmaktadır.

Halı yıkama günümüzde en yaygın iş imkânlarından birisidir. Halı yıkamak için çok vakit ayırmak gerekmektedir. Günümüz çalışan kadınların vakit ayırması çok zor olmaktadır.

Ayrıca şehirleşmiş bir yaşam alanında halı yıkamanın mümkün olmadığı gibi yasal olarak da sokak aralarında halı yıkama yasaktır ve bunun maddi cezası olmaktadır. Tabi halı yıkamanın yanı sıra en iyi yıkama işlemini bilmek gerekir. Bunun için Mega halı yıkama olarak her zaman yanınızda olmaktan ve en iyi hizmeti vermekten gurur duyarız.

Halı yıkama konusunda uzun yıllar çalışmalarımız bulunmaktadır. Halı yıkamada en üstün ve son teknolojileri takip etmekte ve firma olarak bütün olanakları elde etmiş bulunmaktayız. Halı yıkamada bilinmesi gereken en önemli konu halının yapı özelliği ve nasıl yıkanması gerektiğidir. Bunun için halılarınız en sağlıklı bir biçimde temizlenmesi ve yıpranmaması için  Mega halı yıkama olarak bu güveni her zaman korumaktayız ve bu konuyu önemsemekteyiz. Halılarınızı özel servislerimiz ile kapınızdan teslim almaktayız. Halılarınız güvenle firmamıza personellerimiz ile birlikte teslim edilmektedir. Halılarda kullanılan deterjanlarımız son derece anti bakteriyeldir ve son derece kaliteli parfümlü temizleyiciler kullanılmaktadır. Teslim aldığımız halılar ilk olarak özel vakumlu makinalardan geçmektedir. Bu makinalar halı üzerindeki en ince toz ve tüy kalıntılarından bile arındırmaktadır. Bu sayede halı arasında hiçbir toz kalmamaktadır. Daha sonra halılarınızı özel yıkama makinalarına verilir. Bu makinalar her halı özelliğine göre yıkanır ve özel fırçaları sayesinde hiçbir zarar oluşmamaktadır. Makinalar hızlı fırça hareketleri sayesinde en zor lekeleri bile çıkarmakta ve tertemiz olmaktadır. Kullanılan temizlik ürünleri anti bakteriyel ve hassas parfümlerden oluştuğu için alerjik ve astım hastaların olmasına karşın önlem alınmaktadır. Daha sonra özel vakumlu makinalar ile fazla sulardan arındırılır. Bu sayede halıların daha çabuk kurumasına yardımcı olmaktadır. Fazla sulardan arınan halılar özel kuruma odalarına götürülmektedir. Kurutma odalarımız dış alana kapalı ve özel tasarlanmıştır. Dıştan ve havada uçan tozlar ile asla temas halinde bulunmamaktadır. Odanın dış tarafa kapalı olması içerde bulunan havalandırma sistemi ile nem oranı korunmaktadır ve hava kirliliğine asla maruz kalmamaktadır. Burada halılarınız kurur ve daha sonra personelimiz tarafından özel poşetleme sistemi ile poşetlenmektedir. Bu poşetleme sistemi ile nakliye sırasında olsun teslim aşamasında olsun kirlenmemesini sağlamaktadır.

Yapılan tüm halı temizliğinde firmamız İstanbul ve tüm semtlerinde en iyi hizmeti vermektedir. Firmamız altında çalışan tüm personellerimiz halı temizliğinde bilgili ve deneyimli elemanlardan oluşmaktadır. Mega halı yıkama firması olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Uzun yıllar sağladığımız halı yıkama hizmetinde en önemli noktalarda kendimizi her zaman geliştirmekteyiz. Kullanılan tüm teknolojik ürünlerin takibini yapmaktayız. Halı yıkama hizmetinde en iyi hizmeti her zaman vermeye özen göstermekteyiz. Bizi seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.