2023 'te Zam YOK       Halınız 4 Günde Teslim      İletişim: 0312 360 87 78
0532 609 19 84

ANTİK HALI YIKAMA

Antik Halı Temizliğini Mega Halı Yıkama Yapar!

Antik halılar özellikle Kapalıçarşı’ya akın eden turistlerin dikkatini çeken ve turizm açısından büyük öneme sahip olan bir Türk gururudur.

 

Antik Halı Temizliğini Mega Halı Yıkama Yapar!

Antik halılar özellikle Kapalıçarşı’ya akın eden turistlerin dikkatini çeken ve turizm açısından büyük öneme sahip olan bir Türk gururudur.

Antik Halı Temizliğini Mega Halı Yıkama Yapar!

Antik halılar özellikle Ankara Kalesine akın eden turistlerin dikkatini çeken ve turizm açısından büyük öneme sahip olan bir Türk gururudur. Nesiller boyu özenle korunmuş olan çeşit çeşit özelliğe de dokuma türüne sahip olan antik halılar, koleksiyonerlerin ilgisini çekmek için satılmaktadır. Yıllarca özenle korunup bugünlere kadar gelen değerli bir halı, en profesyonel ellere teslim edilmelidir. Bu halılara bir zarar gelmesi halinde, artık geri dönüş yoktur. Mega Halı Yıkama olarak, antik halılarınızın ne kadar değerli olduğunun farkındayız ve Antik Halı Yıkama hizmetini itinayla değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ankara’nın dört bir yanına kesintisiz hizmet veren geniş servis ağımıza iletişim hattımızdan 7 gün 24 saat ulaşabilir ve bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle konuşabilirsiniz. Antik halılar önemlidir ve onların temizlik, bakım ve tamirat işlemlerini işini iyi bilen profesyoneller yapmalıdır. Mega Halı Yıkama bünyesindeki işinin ehli ve tecrübeli çalışanlarıyla hizmetinizdedir.

Antik halı sadece duvarda asılı duruyor olsa veya hiçbir şey yapılmasa  bile, durduğu yerde üstüne inanılmaz toz çeker. Biriken toz zamanla halının ilmeklerine ve renklerine zarar verebilir. Aynı zamanda toz ve çeşitli döküntülerin de birikimiyle birlikte alerjik bünyeleri rahatsız edebilen akar oluşumları başlayabilir. Bu halıların profesyonel bir şekilde temizlik işlemine tabi tutulmaları gerekir. Mega Halı Yıkama olarak Antik Halı Yıkama hizmeti vermekteyiz. Firmamız son derece kaliteli olan Era 111 şampuanlarını kullanmakta ve değerli antik halınızın renkleri hiçbir zarar görmeden, halınız dezenfekte edilmektedir. Modern tekniğe sahip ekipmanların dakikalar içinde yıkayıp kuruttuğu halılarınızı gönül rahatlığıyla teslim alacaksınız. Halılarınızın kıymetini biliyoruz ve sizi de memnun müşterilerimizin arasına katılmaya davet ediyoruz. Geniş referans listemizde de hizmetimizden memnun kalan gerçek ve tüzel kişiler açıkça görülmektedir.

Antik Halı Yıkama işlemi sayesinde nesilden nesile aktarılan halılarınızın ömrü uzayacak ve siz de gelecek nesillere aktarabileceksiniz. Temizlik hizmetinin yanısıra tüm İstanbul genelinde halı tamiri, saçak tamiri, her tür koltuk yıkama, stor perde yıkama ve yerinde yıkama hizmetlerini sunmaktayız. Temizlik proseslerinin tamamı Türkiye’de sadece iki firmada bulunan sektördeki en modern ekipmanlarla profesyonel biçimde gerçekleştirilir ve değerli halılarınıza hiçbir zarar gelmez. İletişim hattımızdan 7 gün 24 saat hemen bize ulaşabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Çalışanlarımızın tamamı halı sektöründe tecrübe sahibidir ve uzun yıllar boyunca halı temizleme alanında çalışmış kişilerdir. Bir Yörük Halısının nasıl emekle, sevgiyle ve binbir zahmetle dokunduğunun farkında olduğumuz için, Mega Halı Yıkama olarak halılarınıza diğer firmalara göre çok daha itinalı yaklaşır ve gerekirse her bir ilmeği tek tek yıkarız. Antik halılarınız bizim güvenilir hizmetimizde çok daha parlak ve güzel görünecek.