Halılarınız İlk Günkü gibi Tertemiz Olsun. İletişim: 0312 360 87 78
0532 609 19 84

Hakkımızda

ANKARA HALI YIKAMA’NIN ÖNCÜ FİRMASI MEGA HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründeki teknolojik gelişmeler ışığında, teknolojik imkanlardan en üst düzeyde yararlanan ekibimiz, kurumsal ya da bireysel halı temizliği konusunda uzmanlaşmıştır.

Başkentimiz Ankara’da faaliyet gösteren profesyonel ekibimiz, eğitimli ve halı yıkama sitemleri konusunda bilgili olan elemanlardan oluşmaktadır. Bir çok farklı ilçede hizmet veren firmamız, profesyonel halı yıkama firması olarak Ankara ilinde yıllardır bilinen bir marka olmuştur.

Müşterilerin ihtiyaçlarına en hızlı ve etkin bir şekilde ulaşarak, ihtiyaç analizi doğrultusunda onarım, düzenleme ve yıkama hizmeti vermekteyiz. Mega halı yıkama firması olarak hizmet veren ekibimiz, her zaman en hızlı çözümleri üreterek müşteri mağduriyetini önleyen bir zamanlama dahilinde çalışmaktadır.

Gerekli olan her konuda bilgi alınabilecek olan ve destek veren müşteri temsilcilerimizle, Ankara’nın tüm bölgelerinde halı yıkama konusunda hizmet veriyoruz. 

Misyonumuz

İnsanlara zaman kazandırarak halı temizliği konusunda profesyonel ekipmanlar dahilinde hizmet veren bir firma olarak, halı yıkama Ankara denildiğinde ilk akla gelen marka olma hedefiyle yola çıktık.

Ekibimiz en iyi koşullarda yararlanabileceğiniz halı temizleme işlemini deneyimli ekipmanları ile gerçekleştirmektedir. Bu temizleme işleminde teknolojik yıkama sistemlerinden destek alarak, en kısa sürede müşterinin işini adrese teslim olarak tamamlama konusunda uzman bir ekiple görev yapıyoruz.

Vizyonumuz

Gelecek hakkında planlarımız, Ankara merkezli başladığımız bu yolculuğumuzu tüm Türkiye’ye yayarak sektördeki en büyük firma haline gelmektedir.

Bu yolculuk sırasında, teknolojik alt yapımızla birlikte sürekli geliştirdiğimiz işimizi, eğitimli elemanlarımızı arttırarak daha nitelikli hale getirmek en büyük amaçlarımızdandır.

İlkelerimiz

Halı yıkama hizmeti veren firmamız, en kısa sürede müşterilerine ürettiği çözümlerle, halıları adresten alıp adrese teslim ederken, yıkama ve onarım konusunda da gerekli desteği sağlamaktadır.

Halı yıkama işlerimizde, halınızın kalitesine göre değişen temizlik yöntemleri kullanılarak, halının hiçbir dış etkenden etkilenmemesi sağlanmaktadır. Halının kalitesi bozulmadan, müşterinin beklentisine uygun bir şekilde temizlenen halılar adrese teslim edilerek zamandan kazanmak mümkün olmaktadır.

Müşterilerimize her zaman en  iyi hizmeti verme garantisi verirken, güler yüzlü ekibimizi düzenli olarak eğitimden geçirmekteyiz. Halı yıkama konusunda Ankara’nın güvenilir adresi olan firmamız, her zaman kendini geliştirme yolunda ilerlemeyi mümkün kılmaktadır.

Bir yorum bırakın